درباره شرکت

مارا بیشتر بشناسید

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه (فولاد هیربد) یکی از کامل‌ترین مجتمع‌های تولید فولاد کشور و منطقه می‌باشد که با الگوی عرضه پیوسته و همگرا یک زنجیره پویا و چابک با تفکر ناب کارآفرینی ایران سرافراز در قالب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۹۱ در شهرک صنعتی مامونیه واقع در شهرستان زرندیه استان مرکزی به بهره‌برداری رسید. ظرفیت فعلی این مجتمع معظم بالغ بر ۲.۵ میلیون تن در سال می‌باشد. زنجیره عرضه محصولات شامل شمش فولادی در ابعاد مختلف، میلگرد فولادی در تمام قطرها و انواع لوله و پروفیل‌های صنعتی و ساختمانی می‌باشد. فولاد هیربد با به‌کارگیری سرمایه اصلی خود یعنی متخصصان ماهر و متعهد، و تجهیزات مدرن و به‌روز، توانسته است با تولید محصولاتی کم‌نظیر و متنوع، در سریع‌ترین زمان در بازارهای هدف خود در کشور و خارج از مرزها نفوذ موثر نماید. فولاد هیربد آنچه که به حول و قوت الهی تا به امروز به دست آورده، ثمره اتکال به خداوند صانع و تعهد بی‌پایان به تولید، کیفیت، توزیع و خریداران خود در هر زمان و مکان بوده است.

اهداف و ماموریت ها

مجتمع صنایع فولاد هیربد زرندیه یکی از بزرگترین مجموعه های تولید محصولات فولادی بوده که همیشه اولین هدف و برنامه اش حفظ اشتغال پایدار و بهبود نحوه معیشت اعضای خانواده هیربدمی باشد. لذا با توجه به شرایط ویژه اقتصادی کشور و علیرغم تحریم های ظالمانه موجود در حوزه صنعت و همچنین پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله امام خامنه ای (مد ظله العالی) در این راستا و همینطور اشتغال زایی بیشتر و توسعه خانواده هیربد از هیچ تلاشی دریغ نمی نماید.

امید است توان ظرفیت تولید به ۷/۲ تن در سال رسیده و با گسترش و ایجاد شعب جدید برای مجتمع هیربد در سراسر کشور بیش از پیش در بازار داخلی و خارجی نفوذ کرده و مقدمات مقتضی جهت صادرات به سایر کشورها را نیز فراهم خواهیم نمود تا برند هیربد را در خاورمیانه معرفی کرده و با به روز رسانی تکنولوژی های ساخت و تجهیزات بعنوان برند برتر خاورمیانه شناخته شویم.

چشم انداز

یکی از ده شرکت برتر کشور در تولید و عرضه محصولات در خانواده فلزات اساسی با تاکید برمحصولاتی از نوع لوله ،پروفیل و میلگرد . شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه با اتکال به خداوند رزاق و با مدد مدیران موثر و متعهد ، کارکنان ساعی ، دلسوز ، کار آمد و باتجربه و دانش روز در محیطی مملو از ارزش های اخلاقی ، صداقت ، امانت داری ، صمیمیت ، اقدام به انجام فعالیت های تولیدی و کسب و کار مربوط در شاخه فلزات اساسی با سر لوحه قرار دادن لوله و پروفیل های ساختمانی و میلگرد می نماید . شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه با بهره گیری ازتکنولوژی روز جهان و چارچوبهای اصلح در کسب و کار و با مد نظر قرار دادن شاخص های اثرگذار بر تولید و کسب و کار سازمان با برنامه ریزی منسجم و معنادار ، توانسته است به سهم قابل قبولی از تناژ تولید و بازارهای هدف خود برسد . تقویت فرهنگ سازمانی به واسطه ایجاد تعلق ، رضایت ، خودباوری ، ارتقا عمومی و خاص نیروی انسانی درگیر با کار شرکت و نهایتا کسب رضایت سهامداران به وسیله حصول سود قابل قبول اهداف عالی شرکت است .