آزمون استخدامی بخش خصوصی تنها مسیر عضویت در خانواده فولاد هیربد


شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه یکی از ده شرکت برتر کشور در تولید و عرضه محصولات در خانواده گروه فولاد و دیگر فلزات اساسی است که با تفکر ناب کارآفرینی ایران سرافراز در قالب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۹۱ در شهرک صنعتی مامونیه به بهره‌برداری رسید.
فولاد هیربد با به‌کارگیری سرمایه اصلی خود یعنی متخصصان ماهر و متعهد توانسته است با تولید محصولاتی کم‌نظیر و متنوع در بازارهای هدف خود در کشور و خارج از مرزها، نفوذ موثر نماید و با توجه به استقبال گسترده به محصولات این شرکت، قصد داریم تمامی ظرفیت‌های خود چند برابر کرده و این شرکت را در سرتاسر ایران گسترش دهیم.
در مجموعه فولاد هیربد قصد داریم با توجه به شرایط ویژه اقتصادی کشور و علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه موجود پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید ظرفیت فعلی این مجموعه را به دو برابر افزایش دهیم که این سطح از توسعه، نیاز به جذب حدود ۹۰۰۰ نفر در تمامی سطوح و از اقصی نقاط ایران دارد.
از آنجایی که مجموعه فولاد هیربد نیروی متخصص و متعهد را مهم‌ترین رکن رشد و بالندگی شرکت میداند لذا سازوکار جذب این تعداد از نیرو همواره دغدغه این شرکت بوده است. لذا با توجه به اهمیت این مسئله قصد داریم تمامی ۹۰۰۰ نیروی انسانی خود را از افرادی که داخل ازمون استخدامی بخش خصوصی شرکت کرده و صلاحیت های لازم را احراز می‌کنند، جذب نماییم.

از شما دعوت میکنیم برای پیوستن به خانواده بزرگ هیربد از سراسر ایران در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی از طریق وبسایت www.inre.ir شرکت کنید.

 

اخبار

آزمون استخدامیاستخداماستخدام رسمی در شرکت فولاد هیربداستخدام فولاد هیربدسال رونق تولیدفولاد هیربدمشاغل فولاد هیربد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *