معرفی واحد ها

واحد ذوب و تولید شمش

واحد ذوب و تولید شمش در مجتمع صنایع ذوب امید آریان زرندیه مستقر می باشد. خط تولید مجموعه شامل ۶ بوته کوره القایی ۶ تنی و ۴ بوتی کوره القایی ۱۲ تنی همراه دو دستگاه ریخته گری مداوم می باشد که انواع مختلف شمش فولادی (آلیاژی و غیر آلیاژی) از سایز ۱۰۰*۱۰۰ میلی متر تا ۱۵۰*۱۵۰ میلی متر در طول های دلخواه ریخته گری و با ظرفیت ۵۰۰ هزار تن در سال تولید می کند. (ورود به وب‌سایت ذوب آریان)

واحد ماشین سازی لوله و پروفیل

واحد ماشین‌سازی پروفیل با بیش از صد دستگاه تراش و فرز اتوماتیک و CNC ، سنگ محور مگنت، صفحه تراش، هاب و انواع دریل‌های ستونی و رادیال و اره‌های نواری یکی از مجهزترین و پیشرفته‌ترین واحدهای ماشین‌سازی در بین هم‌قطاران خود در ایران است .

ماشین سازی میلگرد

واحد ماشین سازی میلگرد، مجهز به دستگاه‌های سی.ان.سی، برش ورق  (CNC) ، کارگاه ساخت و کارگاه جعبه‌بندی و مونتاژ قفسه مجهز به ربات‌های هیدرولیکی جهت آماده‌سازی انواع استندهای رزرو می‌باشد که با پیشرفته ترین ابزارها ، واحد ماشین‌سازی میلگرد را به لحاظ پشتیبانی به خودکفایی رسانده است .

واحد میلگرد

فولاد هیربد دارای واحد مجزای تولید انواع میلگرد می باشد و در مجتمع صنایع فولاد هیربد زرندیه مستقر شده است که با ظرفیت ۱،۰۰۰،۰۰۰ تن در سال (یک میلیون تن) انواع میله و میلگرد از جنس فولاد آلیاژی به جز فولاد زنگ نزن ساختمانی ساده و آجدار را تولید می کنند .

تولید لوله و پروفیل

فولاد هیربد دارای یک واحد مجزای تولید انواع پروفیل می باشد و در مجتمع صنایع فولاد هیربد زرندیه مستقر شده است که با بهره برداری از ۲۷ خط تولید و تجهیزات پشتیبانی شامل خطوط نواربری تولید ورق شیت و رول برگردان با ظرفیت تولید یک میلیون تن در سال، یک مجموعه تولیدی کم نظیر پروفیل در ایران و در منطقه را شکل داده است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب از تولید کننده های معتبر داخلی و خارجی در کنار فن آوری پیشرفته به کار رفته در خط تولید، پروفیل هیربد را تبدیل به پیشگام صنعت پروفیل ایران نموده است .