اهداف و ماموریت‌ها

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه با اتکا به فرهنگ پویا و مدیران ساعی و کارکنان موثر و با تجربه خود و همچنین رعایت اصول شرعی و اخلاقی و رعایت چارچوب تولید ناب ، مشتری مداری و مشتری نوازی تلاش می کند تا درتولید محصولات شاخه فلزات اساسی و با حفظ کیفیت مطلوب در سطح کشور و خارج از مرزها ارائه خدمت نماید و همواره جایگاه و وضعیت خود را در رتبه بندی این کسب و کار در کشور ارتقا و بهبود دهد .شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه ، شاخص های ارزشمند سازمانی خود از جمله فرهنگ پویا و غنی ، صداقت و امانت داری ، دانش و تخصص ، تجربه عمیق به کسب و کار ، خود باوری ، مشارکت کلیه مدیران و کارکنان ساعی خود را ملاک اقدامات قرار داده و خود را ملزم می داند با توجه به همین شاخص ها و سایر داشته های خود در بین شرکت های هم قطار همواره مسیر بهبود و ارتقا را بی وقفه بپیماید. بستر اصلی فعالیت های شرکت ،تولید محصولات فولادی می باشد که تمرکز اصلی آن بر خانواده لوله و پروفیل و همچنین میلگرد قرار دارد . حفظ کیفیت مطلوب و رضایت مشتریان فانوس راه شرکت و ارتقا دهنده خوشنامی روز افرون برند هیربد می باشد.شرکت درصدد است ضمن حفظ بازارهای تسخیر شده کنونی و توسعه آن به توسعه محصول و بازارهای جدید نیز نگاه ویژه داشته باشد و از سویی امر خطیر صادرات را به لحاظ منافع ملی و سازمانی خود بطور موثر وارد برنامه ها و فعالیت های تکلیف شده و مستمرخود نما ید . شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه ابزار تحقق اهداف خود را در سرمایه وزین انسانی خود می داند ، لذا بهبود مستمر خود را در یاد گیری ، آموزش ، کسب تخصص و آگاهی از تمام وجوه تولید و کسب و کار می داند . ایجاد انگیزه در کلیه عناصر سازمانی به شکل مادی و معنوی ، رفع تنش ، محیطی پویا و به دور از هر گونه استرس ، مسیر حرکت شرکت را برای حصول به اهداف خود تسطیح کرده و هموار می سازد

درباره شرکت

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه(سهامی خاص)، در مورخ ۱۳۸۸/۱۲/۵ جهت انجام تولید در حوزه فلزات اساسی خاصا محصولاتی هم چون انواع لوله و پروفیل های ساختمانی فولادی ، انواع میلگرد و سایرمحصولات همگن در این خانواده در شهرک صنعتی مامونیه تاسیس شد و طی شماره شناسه ملی ۱۰۳۲۰۱۸۸۲۵۰ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری به نام شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه به ثبت رسید. محصولات شرکت صنایع فولاد هیربد زردندیه با برترین کیفیت، مطابق استانداردهای جهانی فراهم شده، و به بازارهای هدف عرضه میگردد. همه مراحل تولید این محصولات در شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه ، با بهره گیری از کارشناسان دانش آموخته و کارآزموده، دانش فنی، تجهیزات و ماشین آلات مدرن، فنآوری روز جهان، و نظام کنترل کیفیت مواد و محصول صورت میگیرد. همچنین شرکت صنایع ذوب امید آریان به عنوان یکی از شرکتهای وابسته، تولید شمش را در دستور کار خود دارد.

چشم انداز

یکی از ده شرکت برتر کشور در تولید و عرضه محصولات در خانواده فلزات اساسی با تاکید برمحصولاتی از نوع لوله ،پروفیل و میلگرد . شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه با اتکال به خداوند رزاق و با مدد مدیران موثر و متعهد ، کارکنان ساعی ، دلسوز ، کار آمد و باتجربه و دانش روز در محیطی مملو از ارزش های اخلاقی ، صداقت ، امانت داری ، صمیمیت ، اقدام به انجام فعالیت های تولیدی و کسب و کار مربوط در شاخه فلزات اساسی با سر لوحه قرار دادن لوله و پروفیل های ساختمانی و میلگرد می نماید . شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه با بهره گیری ازتکنولوژی روز جهان و چارچوبهای اصلح در کسب و کار و با مد نظر قرار دادن شاخص های اثرگذار بر تولید و کسب و کار سازمان با برنامه ریزی منسجم و معنادار ، توانسته است به سهم قابل قبولی از تناژ تولید و بازارهای هدف خود برسد . تقویت فرهنگ سازمانی به واسطه ایجاد تعلق ، رضایت ، خودباوری ، ارتقا عمومی و خاص نیروی انسانی درگیر با کار شرکت و نهایتا کسب رضایت سهامداران به وسیله حصول سود قابل قبول اهداف عالی شرکت است .

مشتریان ما

چارت سازمانی