قوانین بازنشر اخبار صنایع فولاد هیربد زرندیه


 

قوانین بازنشر اخبار، تحلیل‌ها و قیمت‌های صنایع فولاد هیربد زرندیه

قابل توجه اصحاب رسانه و فعالان شبکه‌های اجتماعی و اطلاع‌رسانی (رسانه‌های مجازی و چاپی)،

ضمن تشکر از همکاری مستمر شما در بازنشر اخبار و رویدادهای مربوط به صنایع فولاد هیربد زرندیه، به اطلاع می‌رساند که این شرکت با توجه به حساسیت بالای موضوع نشر اطلاعات، قوانین بازنشر اخبار، تحلیل‌ها و قیمت‌ محصولات خود را رسماً اعلام می‌دارد.

· اخبار، تحلیل‌ها و قیمت‌های اعلام شده در ‌وب‌سایت شرکت به نشانی hirbodsteel.com و یا کانال‌های رسمی تلگرام شرکت به آدرس hirbodprofil @ و hirbodmilgerd @ تنها در صورتی امکان بازنشر دارند که نقطه‌ی ارجاع به منبع اصلی در محتوای بازنشرشده وجود داشته باشد. با رعایت این نکته، امکان تصدیق صحتِ محتوا برای کاربرِ نهایی وجود خواهد داشت.

· اگر مرجع محتوای بازنشرشده وب‌سایت فولاد هیربد است؛ می‎بایست در انتهای مطلب یک لینک به صفحه مرتبط در سایت شرکت ایجاد شود. (لینک باید خوانا بوده و عنوان آن “مرجع: فولاد هیربد زرندیه” باشد.)

· اگر مرجع محتوای بازنشرشده کانال تلگرام شرکت است؛ می‌بایست محتوا حتماً از کانال رسمی شرکت به کانال‌ها یا گروه‌های‌ تلگرامی دیگر Forward گردد. (در این صورت لینک به کانال اصلی در بالای متن یا عکس باقی می‌ماند.)

· در مورد قیمت‌ روز محصولات شرکت، بازنشرها می‎بایست تمامی موارد فوق را رعایت نموده و به هیچ وجه بدون ارجاع به سایت یا کانال تلگرام شرکت هیچ‌ قیمتی اعلام نگردد. در ضمن درج تاریخ در بازنشر قیمت‌ها الزامیست.

بدیهی است عدم رعایت نکات بیان‌شده در متن فوق، بر اساس ماده 746 تعزیرات، کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی و بند 9 ماده 4 قانون مطبوعات و یا سایر قوانین، جرم محسوب شده و صنایع فولاد هیربد زرندیه حق پیگیرد قضایی علیه متخلفان را برای خود محفوظ میداند.

خبرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *